„IKI Ėjimo varžybos 2024“

Balandžio 27 d. mūsų gimnazijos bendruomenė dalyvavo didžiausiame kasmetiniame Lietuvos sveikatingumo renginyje „IKI Ėjimo varžybos“. Šiais metais renginys vyko prie Pūčkorių piliakalnio. Dalyviai žingsniavo po gražiausias Vilniaus vietas: Pavilnių regioniniame parke grožėjosi Pūčkorių atodanga, Belmonto kriokliais, vaizdingais Vilnios peizažais. Visi renginio dalyviai įveikė 15000 žingsnių iššūkį (10,5 km). Jie buvo apdovanoti renginio medaliais, apsilankė IKI žingsnių turguje, kur turėjo galimybę už nueitus žingsnius nusipirkti šviežių vaisių ir daržovių.

Sveikiname Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenę, aktyviai dalyvavusią renginyje ir pelniusią apdovanojimą „Masiškiausia mokykla“.