Projekto „Vilnius yra mokykla“ pamoka Energetikos ir technikos muziejuje

Kovo 6 d. 7 a klasės mokiniai dalyvavo projekto „Vilnius yra mokykla“ pamokoje „#EnergySmartSTART klasė“ Energetikos ir technikos muziejuje. Jos metu sužinojo daug įdomių faktų apie energetiką, atsinaujinančius energijos išteklius ir žmogaus poveikį aplinkai bei karjeros perspektyvas energetikos sektoriuje. Pamokos pabaigoje įgytas žinias mokiniai pasitikrino „Kahoot!“ protmūšyje. Pasibaigus pamokai mokiniai aplankė interaktyvią ekspoziciją „Technikos mokslas ir technika vaikams“, kurioje žaisdami spalvingais eksponatais susipažino su įvairiais fizikos reiškiniais: šviesa, energija, jėgos perdavimu, magnetiniais laukais, garsu, elektra ir kitais.